PROVÁDĚNÍ 3D VIZUALIZACÍ OBJEKTŮ, PROSTRANSTVÍ, BUDOV (EXTERIÉRU I INTERIÉRU) + Fotomontáže, zákresy do fotografie, průlety kamerou prováděnou konstrukcí.
 

Ceník, cena- vizualizace staveb, vizualizace interiérů

Kolik Vás to bude stát? Ceny vizualizací jsou více než cokoliv ostatního závislé na zadání zákazníka. Obecně se dát říci, že neexistuje možnost bez kontaktu se zákazníkem určit ceny i typických realizací. Cenu vždy ovlivňuje několik žákladních kritérií. U vizualizací staveb se jedná o složitost podkladů, množství požadovaných alternativ, množství požadovaných pohledů a v neposlední řadě také náročnost klienta. Mnoho klientů zvládne zaslat zadání emailem a komunikovat celý průběh zakázky telefonicky. Jsou ale  náročnější klienti, jenž vyžadují v průběhu projektu nekoliknásobné osobní konzultace.

Jak budeme postupovat? Přečte si něco více o jednotlivých formách vizualizace zde...
U vizualizace interiéru je situace podobná, zde cenu poměrně zásadně ovlivňuje počet a složiitost prvků, jenž naši 3d modeláři do interiéru modelují dle podkladů. Samozřejmě je také důležitá kvalita podkladů, z náčrtku rukou na kusu papíru se hůře přenáši Vaše představa než z kvalitně zpracovných výkresů ve formátu dwg.

Nicméně i tak jsme schopni definovat základní ceny, jenž při dodržení standartního průběhu a počtu korektur mohou odpovídat. Rádi Vám ovšem vytvoříme ZDARMA cenovou nabídku, na Váš projekt.

Cena vizualizace exteriéru: od 2800,- Kč

Cena vizualizace interiéru: od 1000,- Kč

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode